Qhubi'nin öne çıkan özellikleri

Talep Yönetimi

Tek tıkla talep oluşturabilir; hangi ürünün nereye, ne zaman ve nasıl gelmesini istediğinizi belirtebilir; teklif vermesini istediğiniz tedarikçileri seçebilirsiniz. Ayrıca Qhubi sayesinde hiçbir talebi unutmaz, geciktirmez ve birçok kez almazsınız.

Teklif Yönetimi

Tedarikçilerden aldığınız teklifleri tek bir ekranda yönetebilir; onlarla teklif detayları üzerinden görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Belge Yönetimi

Siparişe dönüştereceğiniz talepleriniz için karşılıklı verilen onayın akabinde sistem üzerinden PO (Satınalma Talebi) oluşturabilir ve bunu anında tedarikçi ile paylaşabilirsiniz.

Şeffaflık

Satınalma süreçlerinizi güvenilir bir sistemde, adil ve şeffaf bir şekilde yönetebilir; dilediğiniz bir zamanda geçmişe yönelik tüm talep & teklif verilerinizi Excel formatında indirebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

Sürekli mail yoluyla ilerleyen, verilerin kümülatif ve düzenli bir biçimde tutulmasının kişiye operasyonel olarak aşırı yük bindirdiği süreçlere alternatif olarak Qhubi ‘yi deneyin. Zamandan edeceğiniz tasarruf sayesinde Stratejik Satınalma süreçleri ve tedarikçi ilişkilerine odaklanabilirsiniz.

Alternatif Tedarikçi Havuzu

Çok kapsamlı ve sürekli genişleyen tedarikçi veritabanı ile birçok değerli tedarikçi bilgisine ulaşabilir; rekabeti sürekli canlı tutabilirsiniz.

qhubi.com

Günlük satınalma aktivitelerinizi takip edebilir ve rapor olarak indirebilirsiniz

personel_servis_kullanim_orani_takibi

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı Dostu arayüzü ile tekliflerinizi kolayca isteyebilir ve dilediğiniz zaman raporlayabilirsiniz.

personel_servis_güzergah_karşilaştırma

Satınalma Profesyonellerin işidir

personel_servis_fazla_mesai_güzergah_yönetimi

SOURCING ÇALIŞMASI

Her gün zenginleşen dinemik bir tedarikçi havuzundan bir tıkla dünyaya açılın.Market koşullarından haberdar olun.Maliyetlerinizi kontrol altına alın.

Qhubi Platformu kimlere servis hizmeti sağlar?

personel_servis_güzergah_karşilaştırma

Geleceğin şirketleri arasında kendini gören kurumların dijital dönüşüme hızlı bir şekilde adapte olması gerekiyor. Bu amaçla hazırladığımız tekliflendirme platformu her sektörden ulusal ve uluslararası satınalma ve satış profesyonellerine kılavuzluk etmektedir.

İletişim Formu

Soru, öneri ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


*İsimEksik!

*E-mailEksik! *E-mailhatalı!

*Mesaj Konusu  Eksik!.
*Mesaj  Eksik!.

Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüş yapıyoruz.

info@qhubi.com

Adres

Sıraselviler Caddesi No 12, Taksim, Beyoğlu, 34433 - Istanbul

Bayraklı Folkart Tower - B Blok - Kat : 31 – İzmir