Qhubi--Hakkımızda

Qhubi olarak biz, şirketlerimizin şeffaflık, standart satınalma süreci ve alternatif kaynak sorunlarına çözüm getirmeyi arzuluyoruz.

Qhubi, uluslararası fırsatlar sunan bir satınalma çözüm ortağıdır. Ana hedefimiz, standart ve şeffaf satınalma süreçlerini müşterilerimize sunmak, onların operasyonel işlerini yazılıma yaptırmak ve onlara hem yerli hem de uzakdoğu ağırlıkta olacak şekilde yabancı alternatif tedarikçiler ve/veya alıcılar sunmaktır. Qhubi, talep yönetiminden otomatik fatura ve PO hizmetine kadar 360 derece satınalma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca anlık veri görselleştirmek de mümkündür.

Bizi, mevcutta benzer hizmeti veren startuplardan ayıran yegane noktamız, uzakdoğu ilişkilerimizle müşterilerimize sunabileceğimiz daha geniş ve güvenilir alternatif kaynak opsiyonudur. Her firma, Qhubi ekibinin ön araştırması sonucunda (Uzakdoğu ‘dakiler de orada görev yapan arkadaşlarımız tarafından) 24 saat içerisinde sisteme dahil edilmektedir.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde mezun, uluslararası ün kazanmış firmalarda kazanılmış 5 yılı aşkın iş tecrübesi (yıllık 500 milyon TL’lik satın alma portföyünün yönetilmesi) ile genç ve dinamik bir ekipten oluşuyoruz. Yine satın alma alanında global bir marka olmuş CIPS nosyonları da kazanılmıştır. Dış Ticaret müsteşarlığından onaylı e-ticaret uzmanlığı sertifikasyon programı tamamlanmıştır. Ekip üyelerinin her biri çeşitli müzakere tekniklerine yönelik dünyanın önde gelen kuruluşlarından eğitim almıştır. Bunların yanı sıra projemiz geleceğin iş fikirlerinden biri olarak seçilmiş olup BAMBU tarafından desteklenmektedir.