Qhubi S.S.S.

Demo ücretli mi?

Demo 1 ay boyunca ücretsizdir.

Nasıl kayıt olabilirim?

Kayıt ol sekmesinden girerek firmanızın profilini oluşturun. Profilinizi oluştururken gireceğiniz her bilgi şirketinizinin önplana çıkmasında yardımcı olacaktır. Seçtiğiniz kategoriler teklif almak istediğiniz sektörleri belirlemenizi sağlayacaktır. Dilerseniz kategorilerinizi kaydolduktan sonra da yönetebilirsiniz. Şirketinizi temsil edecek olan admin user için bir kullanıcı adı ve şifre oluşturduktan sonra kullanıcı arayüzünüze kolayca ulaşacaksınız.

Yönetim paneli ne işe yarar?

Yönetim panelinizden dashboard göstergeleri ile KPI performansınızı değerlendirebilirsiniz. Menününüzde bulunan; Hesap bilgileri sekmesinden profilinizdeki değişiklikleri yönetebilirsiniz.

Teklif süreçlerimi nasıl yönetebilirim?

Teklif verme ekranından kayıtlı olduğunuz kategorilerde tarafınıza ulaşan teklifleri değerlendirebilirsiniz.Teklif isteme ekranından dilediğiniz kategoriyi seçerek sistemde kayıtlı firmaların fiyatlandırabilmesi için gerekli bilgileri girdikten sonra teklif isteyebilirsiniz.Üstelik teklif sürecini belirli bir zaman dilimi ile kısıtlayabilirsiniz.

Üye kuruluşları inceleyebilir miyim?

Firmalar sekmesinden üye olan firmaların profilini inceleyebilirsiniz.

Teklif değerlendirme sürecini nasıl yönetebilirim?

Tekliflerim ekranından teklife çıktığınız ürünlerin anlık durumlarını görüntüleyebilir, gelen teklifleri değerlendirebilir, hedef fiyat vererek teklifinizi güncelleyebilirsiniz. Teklifini cazip bulduğunuz firma ile iletişime geçmek adına Qhubi üzerinden teklifinizi firmaya atayabilirsiniz.(Qhubi üzerinden yapılan atama resmi sipariş anlamına gelmez. Qhubi yönetimi olarak hedefimiz dinamik market koşullarında arz ve talebi uygun platformda buluşturmaktır. Firmalar dilerse sonrasında şirket formatında siparişlerini tekrar açabilir.)

Rapor oluşturabilir miyim?

Tüm bu süreçleri excel ve pdf formatında raporlayabilirsiniz.Teklif sürecinin her anında tarafların birbirirleri ile Qhubi ortamında anlık mesajlaşabilmesi için olanak sağlanmıştır.Örneğin spekte net anlaşılmayan bir detay için hızlı bir şekilde yazabilirsiniz.Tüm teklif süreçlerindeki otomatik olarak mail ile tarafınıza bilgilendirilmektedir.Siz hiç bir süreçten uzak kalmadan iş yeri ortamında veya ofis dışında mobil cihazlarınızdan süreçleri takip edebilirsiniz.

Neden Qhubi?

Qhubi ile şirketleri birbirine bağlayanmasının yapı taşı olan fiyat teklifleri mail ortamından raporlanabilir şeffaf bir platforma geçiyor. Tüm sektörlerde geniş kapsamlı dinamik bir portföy sunan satınalma ve satış profesyonellerine karar destek sistem zemini hazırlayan uluslararası satınalma platformunda siz de yerinizi alarak maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.